Магазин комп'ютерної техніки, та цифрової електроніки
Контакти
вгору

Прайс лист магазину iCity. Ціни на комп'ютерну техніку в Луцьку

Для тих хто звик робити замовлення з прайс-листів в форматі exel, ми вирішили зробити сторінку, на якій Ви можете закачати прайс-лист магазину iCity, та ознайомитись з усім переліком та цінами в Луцьку продукції, серед яких: компьютери, комп'ютерні комплектуючі, ноутбуки, планшети, монітори, периферія, офісна техніка, витратні матеріали, флешки, мережеве обладнання, мультимедія, побутова техніка, програмне забезпечення та безліч іншого.

Враховуючи величезний асортимент та динаміку розвитку даної сфери, ми не встигаємо внести у даний документ всі позиції вчасно, тому, якщо Вас зацікавили певні товари, яких немає в прайсі, ви можете уточнити їх наявність звернувшись до наших консультантів за контактами, які не лише нададуть інформацію про наявність, а й про технічні характеристики товару, або запропонують аналог.

Менеджери допоможуть у виборі ноутбуку, такого, який потрібен саме Вам, щоб не переплачувати за зайві, непотрібні функції. Спеціалісти магазину iCity, зконфігурують системний блок або ж комп'ютер, який із легкісттю буде виконувати ваші задачі та працюватиме швидко у інших, повсякденних завданнях.

Зкачування прайсу

прайс у форматі XLSЗакачати .XLS
прайс у Google DocsПереглянути онлайн Google Sheets