Магазин комп'ютерної техніки, та цифрової електроніки
Контакти

iCity офіційни дилер авторитетних компаній

За час своєї діяльності на ринку, а це понад 15 років, магазин "iCity" отримав довіру відомих брендів, та став офіційним, авторизованим партнером чималої кількості світових компаній, які є лідерами якості на ринку України. Окрім своєчасного навчання по лінійкам своєї продукції, це дає змогу отримати ряд інши, вагомих переваг.

Які переваги дає авторизація від виробника?

  • Гарантія якості та лише офіційний продукт;
  • Швидка доставка напряму зі складу дистрибюторів;
  • Офіційна гарантія;
  • Реалізація спеціальних проектів;
  • Отримання необхідної інформації про продукцію напряму від виробника;
  • Можливість здійснювати попередні замовлення відсутніх товарів на ринку.

Ми є авторизованими партнерами іментитих брендів:

iCity офіційний представник ECOFLOW в Луцьку

EcoFlow — світовий виробник технологічних рішень в галузі портативних накопичувачів електроенергії, енергетичних систем для автономного забезпечення будинків з використанням можливостей джерел відновлюваної енергетики. Компанія впроваджує інновації у сфері енергонезалежності та створює умови автономності для будинків, пересувних конструкцій, автомобілів поза центральною електромережею. Глобальний бренд EcoFlow наразі представлений у 83 країнах світу.

iCity офіційний представник Lenovo в Луцьку

Lenovo — світовий виробник що виробляє ПК, ноутбуки, мобільні телефони та іншу сучасну електроніку. У другому кварталі 2013 року китайська компанія Lenovo стала лідером на світовому ринку персональних комп'ютерів, за результатами останніх досліджень IDC і Gartner. Лозунг компанії - безкінечно вперед!

iCity офіційний представник TP-Link в Луцьку

TP-Link — міжнародна транснаціональна група, що спеціалізується на мережевих рішеннях для споживачів, побутовій електроніці, корпоративних мережах, корпоративній безпеці, програмному забезпеченні та хмарних сервісах, має дві штаб-квартири в Сінгапурі та США, що дозволяє їй розширювати свою діяльність по всьому світу.

iCity офіційний представник Asus в Луцьку

Asus — Технології та інновації є пристрастю компанії ASUS, яка стає рушійною силою під час створення нових пристроїв для сучасної цифрової життя. Виробник перебуває в постійному пошуку неймовірних ідей і рішень – і прагне видати неймовірний результат у всьому, що й робить!.

iCity офіційний представник Canon в Луцьку

Canon — це лідер серед постачальників технологій, яку було засновано в Японії у 1937 році. Вона прагне допомогти людям переосмислити навколишній світ і розсунути межі можливого за допомогою зображень. Штат компанії нараховує понад 182 тисячі працівників, зайнятих у виробничих і маркетингових підрозділах у Японії, Північній і Південній Америці, Європі, Азії та Океанії. Японське слово «кьосей» означає «жити і працювати разом заради загального блага»; цього принципу дотримуються всі працівники Canon. Він визначає світосприйняття і цінності серед засновників, ставлення до підлеглих і підхід до ведення бізнесу..

вгору