Магазин комп'ютерної техніки, та цифрової електроніки
Контакти

Корпоративним клієнтам

Наші фахівці займаються продажем повного комплексу послуг і рішень для корпоративних клієнтів. Вам завжди гарантований індивідуальний підхід в пошуках рішення, спрямованого на зростання бізнесу і збільшення прибутку, з урахуванням ваших потреб і можливостей. ТОВ "АйСіті Груп" надає продаж комп'ютерної техніки та послуги із урахуванням ПДВ, що стане додатковою перевагою у свіпраці організацій з нами. Оскільки розрахунки між горганізаціями здійснюються безготівкою, важливим моментом є правильне оформлення документів: податкові накладні, видаткові накладні, договір співпраці та ін...

Анкета для реєстрації

Для того, щоб у бухгалтерських та податкових документах була вказана точна та повна інформація про покупця, просимо наших корпоративних клієнтів перейти за посиланням та правильно заповнити реєстарційну інформацію в анкеті:

Анкета для реєстрації

Прохання відразу перевірити вказану інформацію, оскільки саме ця інформація буде вказана в податкових документах!

Після заповнення анкети, інформація про вашу юридичну особу внесеться у базу ТОВ "АйСіті Груп", що значно спростить подальшу, нашу з вами, співпрацю. Для подальшого придбання ноутбука, роутера чи, навіть, кабеля USB, Вам достатньо зробити заявку по телефону чи електронною поштою, і наш працівник відправить вам рахунок із заповненими вашими реквізитами.

вгору