Магазин комп'ютерної техніки, та цифрової електроніки
Контакти

3G інтернет від «Інтертелеком»!

Інтернет займає все більшу частину в роботі, бізнесі та особистому спілкуванні. Швидкісний інтернет доступ дозволить абоненту завжди бути в мережі і не пропускати важливих подій в світі. Мобільний - означає, що абонент не прив'язаний до конкретної точки використання і може використовувати мобільний інтернет в Україні на всій території покриття оператора «Інтертелеком», до якого ми і пропонуємо підключитись нашим клієнтам.

В одному пристрої абонент може об'єднати весь свій інтернет доступ для спілкування, пошти, соціальних сервісів, перегляду відео, роботи, а також для домашнього використання.

3G інтернет від оператора «Інтертелеком» - це мобільний швидкісний CDMA інтернет доступ на швидкості передачі даних до 14,7 Мбіт/с на максимальному покритті серед 3G операторів.

Технології

EVDO Rev.B - технологія, яка дозволяє отримати швидкісний мобільний CDMA інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с, що робить 3G інтернет оператора «Інтертелеком» найшвидшим 3G мобільним інтернетом в Україні.

EVDO Rev.A- максимальне покриття серед 3G операторів, максимальна швидкість передачі даних до 3,1 Мбіт/с.

Використання новітніх технологічних рішень дозволяє оператору «Інтертелеком» надавати послуги мобільного інтернету в Україні в будь-якому місці, де є покриття мережі «Інтертелеком». На відміну від провідних інтернет провайдерів, «Інтертелеком» може забезпечити інтернет доступом без необхідності прокладки ліній і установки проводів.

Покриття

Зона покриття оператора «Інтертелеком» - найширша зона покриття серед 3G операторів.

Більше 5500 тисяч населених пунктів, усі обласні центри та всі області України. Зона покриття дозволяє абонентам переміщатися по території України і використовувати мобільний швидкісний інтернет доступ. Також широка зона покриття дозволяє отримати інтернет доступ в регіонах, де немає можливості підключити провідний інтернет доступ, і є необхідність в інтернет доступі для використання в домашніх умовах.

Безлімітні тарифи

Наші 3G експерти підберуть зручний для Вас тарифний план і запропонують оптимальну модель мобільного пристрою в залежності від Вашого профілю використання.

вгору